Klienci indywidualni

Chcesz nauczyć się korzystania z samochodu terenowego? Chcesz poznać możliwości swojego samochodu i własne? Przekroczyć granice, o których nie miałeś pojęcia? A może po prostu potrzebujesz weekendowej dawki adrenaliny?

Nasza propozycja to dwa podstawowe programy: indywidualny program szkoleniowy i program rekreacyjny.

Indywidualny program szkoleniowy.
  • teoretyczne przygotowanie do jazdy, zasady działania napędów 4×4, wiedza o modyfikacjach i niezbędnym wyposażeniu, teoria odpowiednich zachowań w terenie;
  • techniki bezpiecznego pokonywania zjazdów i podjazdów;
  • umiejętność właściwej oceny sytuacji i dostosowanie do niej techniki przejazdu;
  • identyfikacja granic możliwości samochodu terenowego;
  • samochodowe techniki linowe, BHP pracy z wyciągarką, bezpieczne wydostawanie się z opresji;
  • profesjonalne doradztwo przy wyborze i dostosowaniu modyfikacji do konkretnych potrzeb danego użytkownika.

Szkolenia przeprowadzamy również na autach naszych Klientów.

Program rekreacyjny.

To po prostu dobra zabawa, symulacja rajdu przeprawowego pod okiem naszych instruktorów i za kółkiem naszych zmodyfikowanych Land Roverów. Po teoretycznym przygotowaniu i ćwiczeniach praktycznych na naszym torze testowym, oddajemy Wam kierownicę i jedziemy w poważny teren. Do pokonania mamy trudne odcinki przeprawowe na terenie Sielanki, gdzie torfy i błoto z pewnością będą wymagały użycia wyciągarki, jak i prawie 100km tras turystycznych w Dolinie Pilicy, gdzie zależnie od warunków pogodowych czeka nas zróżnicowany teren – od piaszczystych dróg, przez okresowo zalane drogi, po przeszkody błotne. A wszystko to okraszone pięknymi krajobrazami.

Czas trwania programów dostosowujemy do możliwości i potrzeb naszych Klientów. Proponujemy zarówno krótkie, dwugodzinne szkolenia jak i pełen, całodzienny program szkoleniowo-rekreacyjny. Program rekreacyjny możemy uzupełnić o inne atrakcje, takie jak painyball, spływy kajakowe, atrakcje konne i inne. Możemy dla Was zorganizować również imprezy okolicznościowe, wieczory kawalerskie, czy urodziny!