O nas

Sielanka 4X4 to doświadczeni instruktorzy, pasjonaci od dawna związani z off-road’em, mający na swoim koncie liczne starty w rajdach i uczestniczący w dalekich ekspedycjach off-road’owych. Chętnie podzielimy się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem. Dołożymy maksimum energii i starań aby imprezy i szkolenia, które dla Was zorganizujemy na długo pozostały w Waszej pamięci. Naszej działalności przyświeca hasło organizacji Tread Lighty, której przesłaniem jest ekologiczne podróżowanie w terenie. Pokażemy Ci jak jeździć w terenie, świetnie się bawić i nie szkodzić środowisku.

Zostawisz  po sobie tylko dobre ślady…

sielanka_fotoMiejsce.

Nasze szkolenia i imprezy organizujemy na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego Farma Sielanka, zlokalizowanego w Warce, nad rzeką Pilicą, tylko 50 km od Warszawy.

Farma Sielanka to między innymi 4* Hotel ze SPA i zapleczem konferencyjnym, ośrodek jeździecki oraz malownicze tereny rekreacyjne.

Nasze samochody

car1 Land Rover Discovery

Legendarny model legendarnej marki. Wieloletni uczestnik prestiżowej imprezy Camel Trophy. Doskonale łączy w sobie w pełni klasyczną, terenową konstrukcję z komfortem jaki oferuje wygodne, pięciodrzwiowe nadwozie. Jeden z najprzyjemniejszych i najbardziej przyjaznych użytkownikowi samochodów terenowych.

car2Range Rover Classic

Pierwszy Range Rover i pierwszy na świecie samochód uznawany za przedstawiciela luksusowych samochodów terenowych. Produkowany nieprzerwanie w tym kształcie przez prawie ćwierć wieku, bazujący konstrukcyjnie na klasycznych, wytrzymałych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Pierwszy model marki, biorący udział w rajdzie Camel Trophy (1981 rok).

car3Land Rover Defender

Ikona i archetyp samochodu terenowego do pracy w ciężkich warunkach. Konstrukcyjnie i wizualnie, niewiele zmieniony od czasów pierwszego Land Rover Series z 1948 roku. Użytkowość w czystej formie. Zdobywca afrykańskich bezdroży, pracownik w kopalniach, służy w wielu armiach na całym świecie. Dysponujemy krótkimi wersjami 90, oraz wersjami 110 (pięciodrzwiowymi).