Oferta dla firm

Korzystając z dotychczasowego doświadczenia, ofertę dla firm podzieliliśmy na trzy najczęściej zamawiane rodzaje eventów. Jesteśmy jednak przygotowani na spełnienie również oczekiwań niecodziennych, ściśle odpowiadających Państwa sugestiom i celom organizacji imprezy firmowej.

Imprezy integracyjne.

Naszym klientom oferujemy organizację niezapomnianych i pełnych wrażeń imprez firmowych z wykorzystaniem samochodów terenowych. Dzięki praktycznie nieograniczonym możliwościom terenowym – 100 ha terenów rekreacyjnych, specjalnie przygotowany tor oraz malownicze trasy w dolinie Pilicy – możemy przygotować różne, dopasowane do oczekiwań naszych klientów, scenariusze imprez. Naszą ofertę urozmaicamy innymi atrakcjami, takimi jak spływy kajakowe, paintball, atrakcje konne i inne gry i zabawy integracyjne.

Pokazy prasowe i dealerskie.

Sielanka 4X4 to idealne miejsce na prezentacje dilerskie, pokazy prasowe czy programy lojalnościowe dla klientów. Nasz tor przylega bezpośrednio do czterogwiazdkowego hotelu – „Sielanka nad Pilicą” – wyposażonego w kompletne zaplecze konferencyjne. Infrastrukturę pokazową jesteśmy w stanie dostosować do każdego modelu samochodu 4×4, czy jest to pełnokrwista użytkowa terenówka, czy miejski SUV z ambicjami terenowymi.

Szkolenie dla pracowników firm i instytucji.

Działalność wielu firm lub instytucji wymaga korzystania z samochodów terenowych w trudnych warunkach. Energetyka, budownictwo, leśnictwo, praca na terenie kopalni to tylko niektóre obszary, w których bardzo przydatne okażą się umiejętności nabyte pod okiem naszych instruktorów. Terenowy samochód użytkowy wymaga świadomego, właściwego korzystania z jego możliwości i funkcjonalności. Nieumiejętna obsługa napędów w samochodzie terenowym lub jazda w terenie bez znajomości podstawowych zasad może prowadzić do jego uszkodzenia, dlatego korzyści płynące ze szkoleń są oczywiste – to oszczędność pieniędzy i czasu.